Дерев’яні сходи

Дерево як матеріал надзвичайно різноманітно своїми природними характеристиками, до того ж даний матеріал ефективний і надійний. Багато сходів, в інтер’єрах житлових приміщень виконані з дерева, тому що це дуже шляхетний матеріал, який забезпечує міцність усієї конструкції й дарує красу протягом багатьох років у майбутньому.

Вибираючи проект сходів для будинку, потрібно заздалегідь ознайомитися з якістю виду деревини й професійною підготовкою майстрів. Давайте пам’ятати, що у випадку з дерев’яними сходами найважливіша якість, завдяки якій гарантується тривалий термін служби всієї конструкції.

Приватна столярна майстерня «Версаль» http://versal-wood.com/ займається будівництвом дерев’яних сходів на замовлення. Версаль гарантує високу якість своєї продукції, оперативність виконання й доступні ціни.

 

 

сходи з дерева

 

Версаль — якісні сходи з дерева тернопіль: послуги виготовлення проектування й монтаж.

Яке дерево більше підходить для дерев’яних сходів?

Вибір сходів повинен бути компромісом між комфортом використання й займаним простором. Є багато типів елегантних сходів, які можуть бути розміщені в малих і великих будинках.

Дерев’яні сходи найчастіше виготовляють із деревини твердих порід: клена, бука, берези, дуба, ясена, вишні, горіха й деяких видів екзотичних порід. Останні, на жаль, у кілька раз дорожче. Одним із самих популярних і самих міцних порід деревини є дуб, який характеризується дуже високою стійкістю до навантаження, вологи й інтенсивному використанню. Більш дешевою альтернативою можуть стати сходи з бука. Правда слід помітити, що більш-менш дешеві породи вимагають подальшого регулярного технічного обслуговування. Сходи із сосни вважаються найдешевшими. Проте, їхня стійкість ( у порівнянні з дубом, буком) у кілька раз менше.

Пам’ятайте: Деревина повинна бути, принаймні другого сорту. Усі несучі елементи сходів повинні бути зроблені тільки із класу листяних порід I категорії. Деревина повинна бути сухою (вологість менш 8-12%), без сучків і інших дефектів.

сходи з дерева

Готові сходи
Майстерня Versal-Art http://versal-art.com/ робить ексклюзивні дерев’яні різьблені сходи, які прикрасять простір будь-якого приміщення. Сходи, сконструйовані по індивідуальному проекту, з урахуванням специфіки приміщення, безсумнівно, найпривабливіші, але якщо бюджет обмежений, то в цій ситуації можно купити готові стандартні сходи, які доступні в багатьох будівельних магазинах.

Незалежно від типу, дерев’яні сходи вимагають обробки. Ви можете змінити колір і структуру дерева. Але важливо, щоб вони в обов’язковому порядку були покриті лаком для дерева. Лакове покриття необхідне для додання міцності й стійкості верхнього шару від стирання, подряпин і вм’ятин. Кожний елемент, особливо ті місця, які піддаються стиранню, слід офарблювати лаком у три шари.

Пам’ятайте: Зменшення рівня градуса сходів, вимагає більшого залучення простору. У свою чергу, збільшення висоти, знижує безпеку й комфорт використання.