Капітель — якісний ремонт квартир

Якщо ви вирішили робити ремонт квартири, то пропонуємо звернутися до команди професіоналів. Ми допоможемо вам у виборі інтер’єра вашої квартири, запропонуємо деякі сучасні варіанти. Ремонт – серйозний процес, тут необхідно продумати все до дрібниць.

Компанія Капітель пропонує вам робити ремонт під ключ. Ми надаємо комплекс услуг за вашими матеріальними можливостями з гарантією якості. Фірма працює лише з якісними матеріалами та маємо в команді висококваліфікованих працівників, тому гарантуємо якість впродовж двох років.

Якщо ви вирішите працювати з нами, повірте, ви не будете витрачати свій час на ремонт, на складання плану подальший дій, на пошук матеріалів, а отримаєте лише практичний та ефективний результат нашої праці. Ваш єдиний обов’язок – це надати рекомендації та побажання по ремонту, та визначити обсяг робіт. Все інше можете довірити нам – і результат ви побачити в максимально короткий час.

Основні переваги нашої компанії – це досвід, наявність сучасного обладнання та відмінний контроль якості.

КапітельНаша команда пропонує вам:

— розробку індивідуального дизайн – проекту, з яким ваша оселя стане унікальною та сучасною;

— комплексний ремонт квартири по доступній ціні – ми не робимо цінових закруток, ми дорожимо репутацією;

— окремі види ремонтних та оздоблювальних робіт.

Ми виконуємо будь-які ремонтні роботи: від самих простих до складних. Основними роботами нашої компанії є:

            — демонтаж, штукатурка;

            — електромонтажні та сантехнічні роботи;

            — малярні роботи;

            — робота, пов’язана з вентиляцією;

            — зварювальні роботи.

Спеціалісти компанії Капітель мають високий рівень підготовки та багатий досвід роботи, в якій використовують лише сучасні технології та сучасне обладнання. Завдяки цьому наша компанія завжди гарантує неперевершений результат та довгострокову гарантію якості. Ми працюємо відповідно до технічних норм та вимог безпеки, завдяки чому всі ремонтні процеси мають відповідну документацію та юридично закріплені. В своїй роботі ми дуже пунктуальні щодо здачі об’єкту. Завдяки організації трудового процесу ви можете бути спокійні, бо ми завжди укладаємось в обумовлені договором строки. Якщо ж виникла непередбачена ситуація, ми завжди маємо у запасі декількох співробітників, які допоможуть  здати замовлення вчасно.

Компанія Капітель створює робочі умови таким чином, щоб співробітництво с замовником було комфортним та приємним. Щоб переконатися у дійсній якості наших робіт ви можете ознайомитися з рекомендаціями та відгуками наших клієнтів.