Штори

Штори як елемент сучасного декору
Ідеальним доповненням, яке може внести значний вклад у затишок вашого будинку, безсумнівно, є штори. Сьогодні на ринку доступні різні види, розміри, дизайн, кольори й матеріали, які пропонують безліч варіантів оформлення, замовлення штор для індивідуального оформлення сьогодні не складе .  У той же час,  штори можуть бути використані в нашій кімнаті як елемент прикраси або небажаний пилесбірник. Застосування штор радикально допоможуть змінити зовнішній вигляд вашої кімнати вдома або офісу. Штори, як правило, з якісних матеріалів відіграють більш декоративну роль для вікна і є однаково важливими елементами інтер’єру. Штори в цьому випадку можуть стати центром уваги й кімната вдихне нове життя.

Колір і стиль штор повинні гармонійно сполучатися з навколишніми предметами. Вишукані текстури й грайливий колір може  надати приміщенню винятковий характер. Тут важливим є вибір кольору. Правильний добір кольору творить чудеса. Наприклад,  оптичні ілюзії викликані відтінком можуть впливати на розмір і глибину кімнати. Крім того, значно впливати на психіку людини, може стимулювати досягнення бажаної атмосфери.  Смугасті штори в людині викликають відчуття тепла, особливо якщо ви вибираєте теплі кольори, такі як жовтий або жовтогарячий колір. Білі фіранки яскравіше й візуально збільшують кімнату, темні кольори зменшують. Пастельні кольори викликають веселі й оптимістичні почуття. Штори, що звисають зі стелі й вільно падаючі на землю візуально подовжують вікно в простір і зберігають тепло.


Штори, як плаття, залежать від модних тенденцій.
Сьогодні на ринку доступні різні види, розміри, дизайн, кольори й матеріали, які пропонують практично необмежена кількість варіантів. Яскраві й насичені кольори — основа сучасного дизайну.  При покупці штор сьогодні, наголошуйте на якість матеріалів, їх простоту в обслуговуванні, безпека. Тканини мають різну обробку — як правило, вогнестійкі, антистатичні до пилу, і забезпечують захист від ультрафіолетового випромінювання. Бестселери сьогодні — це змішані тканини, поліестера й віскози, які, залишили осторонь традиційні природні матеріали, такі як шовк, льон і бавовна.