Природний сланець

Кожна (майбутня черепиця) окремо взята пластина відколюється від суцільної брили скелястої породи. Далі обробляється вручну, у результаті чого й піднімається вартість майбутнього покрівельного матеріалу.

Різноманітна конфігурація дає можливість натуральному матеріалу, покрівлі додати в повному розумінні слова різну форму, при цьому запровадити в життя сміливі дизайнерські ідеї. Вага даху при застосуванні поточного матеріалу приблизно 35 кг, гарантія експлуатації більш 200 років.

Природній гірський матеріал для даху створювався протягом млн. років під впливом тиску всіляких температур, внаслідок цього сланець має шарувату структуру. Багато вчених уважають первісне використання сланцю в пору керування Рима. Більше, у загальному наш час сланцю добувається в Німеччині Іспанії Англії.
Сланцевий дах видали помітно через властивий блиск природного матеріалу, завдяки якому цілком можна задавати різний архітектурний стиль.

Найпоширеніші серед покрівельників три способи укладання, які мають назви від країн, де вони більш популярні: німецький, англійський, французький

Спосіб укладання по-німецькому
Використовуються плитка чотирикутної форми, при цьому краю закруглені. При укладанні на решетування кріпитися, як правило, трьома цвяхами. Максимальний ухил крокв — 25 градусів. Покрівельник улагоджує лусочки під кутом, який вибирає сам у напрямку до карниза даху.

Спосіб, який застосуємо для англійського стилю
Укладання сланцю відбувається з напуском 30-60 мм у два шари, при цьому плитка кріпитися спеціальними металевими гаками.

По-французькому
Для даху використовують тільки квадратні сланцеві лусочки, які кріпляться цвяхами до дерев’яного решетування. Коштувати помітити, що при реалізації сланцю у французькому стилі, ковзан і карнизні частини візуально виділяють за допомогою додаткового другого ряду, при цьому кути замазуються розчином.

Старогерманска кладка сланцю
Характерно те, що в хід ідуть плитки різних розмірів, тому такий вид називають довільним. Правда, перед початком покрівельних робіт, плитку все-таки сортують по розмірах. Сланець прибивається цвяхами, залежно від розміру, витрата від 2 до трьох цвяхів (оцинковані, мідні) на штуку.

Визначення придатності
Якщо сумніваєтеся, у якості плитки вчасно роботи, простукаєте молотком, при цьому звучання повинне бути чисте й схоже на металевий дзенькіт. Глухий, хрипкий звук говорить про те, що лусочка має тріщину невидиму для очей.

Особливості:
Відмінна здатність протистояти негативним погодним умовам ;
Міцність на стиск 60 Мпа;
Будь-яка проблематична геометрія даху ;
Час експлуатації більш 200 років;
Тому, що сам сланець природний на 100 продукт, ЭКО нешкідливий;
Незначна поглощаемость вологи;
Морозостійкий матеріал;
Дрібна зернистість породи дозволяє виконати різноманітні форми під індивідуальне замовлення;
Збільшені ізоляційні властивості;
Не втрачає згодом природний відтінок;
Товщина 5-7 міліметрів;
Бездоганні шумоизоляционные властивості;
На один квадратний метр припадає 40 кг ваги;
Стійкий покрівельний матеріал до деформацій;
Масове застосування на всіляких покрівлях, не залежачи від градуса ската й форми;
Без утруднень піддається обробці свердлінню, різанню.