Покрівельне покриття STAMINA

Металочерепиця STAMINA є продуктом довголітнього розвитку якості покрівельних покриттів з металевою підставою, такий матеріал, у собі комбінує найкращі властивості металу й пластику. На оцинковану поверхню, наноситься пластикова верства, яка збільшує довговічність і дає ефективний вид, у бажаному кольорі. Тому можна гарантувати 100% водонепроникність, витривалість до механічних ушкоджень, УФ випромінюванням.

Покрівельне покриття STAMINA покриття для новобудов, так само для реконструкції старої покрівлі будинку цивільного або промислового призначення, історичних будинків. Завдяки своїм відмінним механічним властивостям  STAMINA, підходить для всіх типів дахів, у тому числі й напівкруглих, з мінімальним ухилом 12°. Покрівельні листи представлені в 5 модифікаціях(280мм,300мм,320мм,340мм і стандарт 350мм)

Вогнетривкість. Покрівельне покриття забезпечує високу опірність проти згоряння й тому входить у категорію неспаленних.

Звукоізоляція. Після всіх проведених випробувань, під час дощу рівень шуму(звуку) близько 40дб. Виміри проводили на дахах з гідро й теплоізоляцією  товщиною 50мм. Для порівняння з іншим прикладом, можна сказати, що розмова двох людей у метрі друг від друга рівняється 50дб.

Конденсація водних випарів. Металеве покрівельне покриття є високо конденсивним водними випарами , із чого виходить, що для вірної функціональності слід застосовувати якісний, високо дифузійний настил.

Водонепроникність. Правильне дотримання монтажних процесів, й закріплення забезпечують 100% водонепроникність покрівельної системи.

Теплове розширення. При укладанні довгих аркушів потрібно враховувати розширення й звуження металів залежно від сезонних температур. Наприклад якщо влітку температура повітря 35°С, те на покрівлі , особливо темних кольорів, піднімається до 80°С і навпаки – узимку, коли -30°С, доходить до максимальних 3,98мм на кожний метер.
Решетування. Покрівельна система STAMINA не вимагає суцільного решетування. Тип покрівельного бруска залежить від укладання крокв і їх осей та проміжок між кроквами :
60 см…………………..планка 3,8 x 3,8 см
90 см …………………..планка 3,8 x 5 см
120 см …………………планка 5 x 5 см

Догляд і обслуговування черепиці. При правильній установці покрівельної системи STAMINA після монтажу не потрібно спеціального догляду. При укладанні можуть виникнути подряпини, механічні ушкодження, які зашпаровуються фарбою, що виправляє.

ХАРАКТЕРИСТИКА


— Ефективна ширина аркуша 1100 мм
— крок модуля 280 мм — 350 мм
— максимальна рекомендована довга аркуша 6000 мм
— товщина жерсті 0,5 мм
— вага до 5,5 кг / м2
— висота профілю 32 мм
— мінімальний кут нахилу ската 12°

СТРУКТУРА


1 — захисна плівка
2 — пластикова лакофарбова верства поліестер.
3 — ґрунтовка (PRIMER)
4 — верства, що пасивує
5 — оцинкування
6 — сталевий аркуш.