Підкладкові покрівельні матеріали

Як правило, класичні скло волокневі підкладкові килими для даху, містять окиснений бітум — легкий бітумний підкладковий килим, на основі полиестера, покритий із двох сторін поліпропіленовою плівкою.

dish-krovla
Простій в установці, багатофункціональний підкладковий килим, що колись використовувався тільки для бітумної черепиці, а зараз і для інших покрівельний матеріалів, таких як глиняна черепиця, металеві листи.

Насамперед, це термоактивний, еластомірний,  що клеїться основою підкладковий шар, що забезпечує повний захист від зливових дощів. Він залишається гнучким навіть при дуже низьких температурах і був розроблений з достатнім рівнем клейкості для того, щоб покрівельникові було легше проводити й коректувати його укладання як у жарку, так і в холодну погоду. Після завершення процесу укладання й дії сонячних променів, Ви побачите, що підкладковий шар міцно приклеєний до даху. Це також підтверджується лабораторними тестами, які показали, що опір на розрив у цього матеріалу вище, чим у попереднього покоління підкладкового шару. Настановні лінії й допоміжна сітка на верхній стороні покриття дозволяють установити черепицю більш точно, що надає покрівлі більш привабливий і закінчений зовнішній вигляд.

Основні переваги:
Забезпечують додатковий захист;
Охороняють шари покрівлі від ушкоджень зливами, снігопадами, захищають від утвору вологи;
Забезпечують додатковий захист від влучення бруду.

Усі підкладкові шари водонепроникні й вологовідштовхувальні!

Характеристики:
Вага рулону може коливатися залежно від виробника від 8,1 кг до 35 кг;
Товщина 0,5 мм -1,5 мм;
Площа рулону 20 м.кВ -30 м.кв.