Дерев’яні ванни

Пройшли ті роки, коли ванна кімната, обладналася чавунною однотипною громіздкою ванною. Сьогодні ви можете купити готові вироби різних форм і матеріалів, підкреслюючи тим самим красу інтер’єру своєї ванною незалежно від того, віддаєте перевагу ви традиційний або сучасний стиль.Алюмінієві ванни
У наші дні, це модно, тому що алюміній унікально поєднує класикові й сучасність, особливо підходить для цінителів мінімалізму. Це свіжий погляд на дизайн ванної кімнати, розкішна ванна із класичної форми з інтегрованим алюмінієвим корпусом не залишать вас байдужим.

Акрил
Інтер’єр ванни, де підкреслюються ідеальні форми, не може обійтися, без високоякісного й м’якого  акрилу, який створить максимальний комфорт купання для всієї родини.

dervo-vann
Дерев’яна ванна
Для виробництва виробів, використовують у першу чергу модрину, саме ця порода дерева створює дуже високий природній опір вологи. Антибактеріальні, вологостійкі покриття, якими оброблені дерев’яні ванни, сприяють легкому чищенню, тому й простому догляду за ними. Термін служби подібних виробів, як затверджують виготовлювачі, необмежений.

3-oforml-vanna
Стерильні ванни
Сполучені ванни з туалетом
Туалет плюс ванна
Ванна кімната, при наявності туалету, зазнає особливого ризику розведення бактерій і мікроорганізмів, тому, тримати таке, не розділене приміщення в постійному стані чистоти, стає пріоритетним завданням.

Виробники сантехніки розв’язали дану проблему, завдяки розробці змивного бачка з активними антибактеріальними властивостями, використовуючи іони срібла.

Чи знаєте ви, що антибактеріальна активність срібла була відома людству протягом багатьох століть, і це не дивно. Іони срібла, ефективно пригнічують можливість функцій відтворення мікроорганізмів. На відміну від мийних засобів не видаляє вже сформовані, а знищує їх на фазі росту. Крім того, інтегровані пластини, забезпечують тривалий ефект протягом усього строку експлуатації. Антибактеріальна активність дає  додаткові гарантії безпеки, оптимальної для гігієни, яка можлива завдяки постійному ингібірованю росту бактерій.

Змивний бачок, сконструйований з високоякісного пластику, що містить додаткові знімні елементи  іонів срібла, що видні тільки під мікроскопом. Вони зовсім нешкідливі для користувача, діють як гальмо розвитку одноклітинних форм життя.

Нові антибактеріальні обладнання, розраховані для роботи там, де існує безперервна робота каналізаційної системи (повний змив). Для безперебійної роботи каналізаційної системи у ванною, не забувайте при монтажі використовувати смоляну просочену мотузку.