Монтаж металочерепиці STAMINA

Інструменти: укладання покрівельного покриття STAMINA можна проводити простими інструментами. Для відрізання й вирізання покрівельних листів STAMINA використовують ножиці по металу, або ножівку. Робота шліфмашинок з абразивними колами (болгарок) строго забороняється. У випадку її використання всі гарантії  автоматично втрачають силу.

Підготовка перед монтажем: Перевіряють, чи відповідає ухил ската покрівлі вимогам 8°-12°. Якщо покрівля розходиться між карнизом і торцем необхідно застосувати торцеву планку, яка допоможе вирівняти дах. Наступна попередня робота, яку необхідно провести — це лінія карниза по якій вирівнюють покрівельні листи STAMINA. Покрівельні листи STAMINA укладаються горизонтально на карнизну лінію.

Маніпуляція: Покрівельними листами STAMINA маніпулюють в  вертикальній позиції (лист не можна ставити на бічний край, його необхідно тримати на стороні капілярної канавки). Для безпечної маніпуляції й температурної дилатації виготовлювачем рекомендується максимальний розмір листа — 6000 мм. Розміри більш ніж 6000мм не входять у гарантійні умови.

Розрізування: косі різы проводити завжди на землі .Для розрізування використовують інструменти, які описані вище.У випадку, якщо деякі листи необхідно різати на даху, то необхідно м’якою щіткою змести з покрівельного аркуша ошурки, на даху можуть залишитися іржаві плями.

Монтаж черепиці: Укладання покрівельного покриття STAMINA починають із укладання гідроізоляції. Гідроізоляція повинна відповідати якісним вимогам і потребам покрівельного покриття STAMINA . Це значить,щоб дах відповідав своєю якістю необхідно застосувати високо дифузійну гідроізоляцію.  Гідроізоляція монтується рівно на крокви від карниза по горизонталі до ковзана.  Проміжна відстань між гідроізоляцією й покрівлею повинна бути мінімум 5см. Бруски, що підходять під покрівельне покриття STAMINA вибираємо й монтуємо залежно від укладання стропил. Перших два бруски набиваємо від карниза вище на 1,5см. Наступні бруски набиваємо на відстані в осі на 31см.