Мідна покрівля

Лише в Росії мідь добувається в достатніх кількостях, щоб людям було по кишені використовувати її як покрівельний матеріал. А тим часом, мідь має ряд переваг, які ставлять її на щабель вище інших покрівельних матеріалів для тих, хто звик надійно й вигідно вкладати гроші.

По-перше, мідь ставиться до самих мало окислювальних металів. Це значить, що мідна покрівля переживе не одне сторіччя.По-друге, вона більш пластична.По-третє, мідь прекрасно виглядає — не гірше дорогоцінних металів.

Нарешті, мідна покрівля завоювала більшу популярність завдяки своїй престижності.  Термін служби мідної покрівлі вселяє повагу. Це 100-150 років. За нею не треба доглядати, але при необхідності мідь легко ремонтується.

Протягом довгого життя колір мідної покрівлі міняється: спочатку вона червонясто-жовта, яскраво блискуча на сонці, потім з’являється шляхетний бронзово-коричневий колір, що незабаром міняється на матово-чорний, і, нарешті ( років через п’ять), вона назавжди стає яскраво-зеленою. Окис міді охороняє метал від впливу атмосфери краще будь-якої фарби. Одержати відразу «підсумковий» зелений колір можна штучним патинуванням.