КОМПОЗИТНА ЧЕРЕПИЦЯ ROSER

На продукцію ROSER надається 30-літня письмова гарантія постачальника.

Roser – композитна металлочерепица.
Композитна черепиця – це відомий в усьому світі покрівельний матеріал, неймовірно легкий, здатний прикрасити й захистити Ваш дах завдяки елегантному дизайну, широкому вибору колірних розв’язків і достатньо більшим терміном служби.
Тривалий термін служби Roser(а) досягнуто виробником за рахунок застосування як підстави черепиці, металевого листа покритого алюмоцинковим сплавом. До речі тому й визначення — композитна черепиця. Таким способом досягнуто великий термін служби — до 100 років. Виходить, покривши будинок такою черепицею, можна заявляти, що цим дахом будуть користуватися, навіть онуки.

Композитна черепиця розроблена й зроблена з урахуванням впливу несприятливих погодних умов, таких як жара й мороз, сильний вітер і злива.

Roser захистить Ваш будинок від усіх руйнівних сил природи завдяки тому, що аркуші укладаються методом нахлеста й скріплюються в горизонтальну систему кріплення. Система кріплення, виконана за допомогою сполучних замків, дозволяє зробити покрівлю настільки міцної, що їй не страшні урагани, сильні снігопади й навіть землетрус.

Композитна черепиця Roser – це продукт, який зможе надовго прикрасити й заміський будинок, і будь-який суспільний будинок.