Композитна черепиця Luxard

Люксард –  композитна черепиця, що з’єднує в собі європейську якість, традиційну естетику й прийнятну ціну.
Плюси черепиці Luxard
Довговічність. Люксард прослужить Вам до 50 років при правильному монтажі.  Вона дуже стійка до морозної й жаркої погоди, частої зміни погодних циклів, а також не піддана корозії.
Естетичність. Будинок з такою покрівлею поєднує в собі традиції й стильний дизайн. Крім того, гранули натурального каменю зовнішнього покриття запобігають надмірному блиску даху навіть при сильній вологості.
Комбінація надійності й безпеки. Luxard відповідає натуральній черепиці по міцності, до цього, що вважався лідером по цьому показникові. Їй зовсім не страшні подряпини й тріщини. Екологічність, надійність кріплення й стійкість до всіляких зовнішніх впливів роблять композитну черепицю лідером по безпеці серед покрівельних покриттів.

Стійкість до шуму й Уф-Випромінюванню. Структура покриття з декількох шарів майже повністю гасить шум від снігу, градів і птахів, а Ваш мансардний поверх стане місцем спокою й тиші.  Композитна покрівля практично не піддана вицвітанню.

Невелика вага й економічність. Маса Luxard  не більше 7 кг/м2, що в кілька раз менше матеріалів елітного класу. Завдяки цьому суттєво знижуються витрати на кроквяну конструкцію й транспортування.  Форма ґонтів робить кількість відходів при монтажі мінімальним.
LUXARD Classic

Комбінація традицій і якості. Така покрівля прекрасно сполучається практично з усіма архітектурними стилями.

Основні технічні характеристики
Розміри панелі: 1350*415 мм.
Видаткова норма: 2.13 шт./м2
Корисна площа:  0,47 м2
Крок решетування: 367 мм.
Маса панелі 3,5 кг.
LUXARD Roman

Комбінація європейського дизайну й нових технологій зробить Вашу покрівлю одночасно стильної й довговічної.

Основні технічні характеристики
Розміри панелі: 1322*426 мм
Видаткова норма: 2,13 шт./м2
Корисна площа: 0,47 м2
Крок решетування: 367 мм.
Маса панелі: 3,5 кг.

Структура матеріалу
Люксард  — матеріал для покрівлі, що полягає з декількох шарів.  Поверхня полягає на 43,5 % із цинку, на 55 % з алюмінію й на 1,5 % із кремнію. Базальтова крихта покриває зовнішню сторону пластини.

Колірна гама черепиці Luxard

абсент    аланіт    бордо

корал    мокко    пробка