Braas

Офіційний дилер БРААС пропонує всю лінійку цементно-піщаної й керамічної черепиці.
Плюси натуральної черепиці BRAAS
черепична покрівля легко витримує сильні ураганні вітри
гасить різкий стукіт дощу й градів
через гарну теплотривкість, згладжує перепади температур
великий термін служби
шляхетний зовнішній вигляд
по черепиці можна пересуватися без шкоди покрівельному покриттю

Насправді, вартість готової покрівлі із цементно-піщаної черепиці Braas практично однакова з вартістю даху, покритому бітумної або металевою черепицею.

1e-bras-12022013

Корисно знати, професійний будівельник завжди знає: «Ладу собі будинок не заощаджуйте на фундаменті й покрівлі.» Розраховуючи ціну даху в комплексі, не варто забувати про те, що від якості покрівельного матюкала багато в чому залежить термін служби всього будинку. Тому економія на покрівельному матеріалі й порушення технологій монтажу обертається нескінченним ремонтом.

Говорять, що в натуральної черепиці Braas занадто велика вага. Насправді,  якщо порівнювати інші навантаження, які випробовує дах у загальній масі, частка ваги самої черепиці зовсім не велика. У зв’язку із цим будинку не буде потрібно посилення інших конструктивних елементів. У натуральної черепиці Браас дійсно більша вага, чому в інших покриттів. І це зовсім не мінус, а навпаки перевага перед легкими покрівлями. Завдяки вазі Браас легко витримує сильні ураганні вітри, гасить стукіт по дахові дощу й градів, згладжує перепади температур.

Фундамент і стіни будинку завжди мають достатній запас міцності. І при укладанні на дах Браас черепиці, не варто побоюватися за їхній стан. Основні навантаження на фундамент — це вага стін і перекриттів (96 — 98% від загального навантаження приблизно для 2-ух поверхового цегельного будинку). При цьому вага черепиці Braas у загальній масі будинку состовляє усього 2 — 4% і істотного впливу на фундамент виявити не може.

2e-bras-12022013

Цементно-піщана черепиця BRAAS

Цементно-піщана черепиця виготовляється із цементу, натурального кварцового піску й пігментів на основі оксиду заліза. Така черепиця не зазнає випалу, а одержує міцність у результаті твердіння цементу. Якість цементно-піщаної черепиці у великому ступені залежить від якості застосовуваного сировини й дотримання технології виробництва.

На відміну від керамічної черепиці, колір цементно-піщаної визначається спеціальними барвниками, які додаються в бетонну масу перед формовкою. Ці барвники не впливають на міцність черепиці й стійкі до сонячного випромінювання. Після формування на поверхню черепиці звичайно наноситься спеціальний состав, що ущільнює поверхню бетону й поліпшуючий зовнішній вигляд плиток.

Цементно-піщана черепиця трохи дешевше, чим керамічна, хоча має практично такі ж технічні характеристики: міцністю на розрив і вигин, дуже високої тепло- і морозостійкістю, водонепроникністю, гарною формостійкістю. Крім того, цементно-піщана черепиця також добре гасить шум під час дощу або вітру. Прогнозована довговічність — більш 100 років. Покрівля із цементно-піщаної черепиці служить прикрасою будь-якої будівлі.

 Керамічна черепиця BRAAS
Керамічна черепиця — це елітний, престижний матеріал, що практично не вимагає ніякого відходу. Для виготовлення керамічної черепиці застосовуються легкоплавкі глини, які, на відміну від глин, використовуваних для виготовлення цегли, більш жирні й пластичні.

Натуральний цегляно-червоний колір матеріалу надають окисли заліза, що втримуються в глині, ніяких спеціальних барвників не додають. У той же час керамічна черепиця, що випускається різними заводами, відрізняється відтінками, що пов’язане з особливостями використовуваної глини.

Відрізнити натуральну керамічну черепицю можна, постукавши по ній. Звук повинен бути дзвінким і чистим,  не має деренчать. Та й зовні вона відрізняється від цементно-піщаної черепиці товщиною плиток, формою краю, натуральним цегельним кольором.

3e-bras-12022013
Технічні характеристики

Як керамічна, так і цементно-піщана черепиці є одним з найбільш довговічних покрівельним матеріалів ( термін служби більш 100 років). Вона вогнестійка, надзвичайно стійка до агресивних середовищ і сонячної радіації, має високу шумоізоляцію й морозостійкістю. Під черепичним дахом завжди сухе, здоровіше повітря, тихо в будь-яку погоду й менш відчуваються перепади температур.

Низька теплопровідність у комбінації з масивністю матеріалу обумовлює також мінімальний утвір конденсату на внутрішній поверхні черепичного покриття.

Одним з основних критеріїв, що відрізняють якісну черепицю, є висока щільність і низька пористість, причому пори повинні бути переважно замкненими. Чим вище пористість черепиці, тим нижче її тверді характеристики. Більше того, чим більше відкритих пор, тем вище здатність черепиці поглинати й утримувати вологу. Високе водопоглинення, як відомо, знижує морозостійкість черепиці (здатність у насиченому водою стані витримувати необхідне число циклів заморожування й відтавання). Висока пористість негативно впливає також на водопроникність черепиці (здатність пропускати воду під тиском).

Braas (браас) цементно-піщана натуральна черепиця
Черепиця Braas (Німеччина )
100% перевірений матеріал бездоганної якості
Письмова гарантія
Наша пропозиція — дах «Браас» під ключ — від розрахунків до монтажу!

Последние записи