Енергосистема нового польоту

Нові розробки вітрових генераторів

Новий вид, одержання електроенергії трансформуючи енергію вітру запропонувала компанія Makanipower, яка спроектувала бортову автономну турбіну у вигляді літаючого змія.

Одержувана недорога енергія, уже сьогодні, становить серйозну конкуренцію традиційним вітровим генераторам, тому що вона добувається, де вітер сильніше й більш послідовний.

Переваги турбін:
Дешевше традиційних вітрових станцій;
Не вимагають багато місця, на відміну від звичайних турбін;
Можливість обробки раптових змін у швидкості й напрямку вітру;
Мають захисні властивості від блискавки.
Пристрій літає від 250 до 600 метрів (800 і 1950 м), виробляючи при цьому 600 кВт, саме встаткування, працює краще при низьких швидкостях вітру. Поліпшена низької продуктивності вітру дозволяє робити приблизно у два рази більше потужність від традиційної вітрової турбіни того ж розміру. При тривалій відсутності вітру система може приземлитися, і відновити політ автономно, коли вітрові умови поліпшуються.

Google X, який уже не перший рік, акцентує свою увагу на розробці нових футуристичних ідей, із самого початку спостерігав за технологічними відкриттями компанії Makanipower, за останнім даними, компанія, що розробила оригінальний спосіб одержання енергії, була придбана пошуковим Інтернет гігантом.