Комп’ютерні крісла

Ергономіка в офісі сприятлива не тільки для здоров’я працівників, але й задоволеності самою роботою. В останніх досліджень, антропогенного середовища офісу, було доведено, що відмінна якість повітря, висвітлення й правильно підібраної меблі, сприяє значному скороченню прогулів співробітників, підвищується   продуктивність праці в середньому на 4%. Це у свою чергу приводить до великої економії для компаній.

Офісні працівники проводять довгі часи на своєму робочому місці, тому дуже важливо правильно підготувати інтер’єр. 70 відсотків офісних працівників трудитися в сидячому положенні, при цьому рідко залишають свою робочу зону, тому для таких співробітників, правильно підібрані зручні комп’ютерні крісла повинні бути обов’язковими. Як роботодавець ви повинні опікуватися про  співробітників і забезпечити їхніми відповідними умовами на роботі. Майте на увазі, що здоровіші співробітники більш ефективно виконують свої обов’язки й більш мотивовані. Саме тому практично кожний працівник у вашому офісі повинен мати регульований офісний стілець, який допоможе зменшити болі в спині й забезпечити комфортні умови праці.

Сьогодні, меблевий ринок, пропонує широкий вибір меблів для офісу: столи, стільці, шафи, книжкові шафи, комоди, тумби, столи, стільці й багато чого іншого. Важливо надати співробітникам зручні й ергономічні меблі, які зводять до мінімуму наслідки сидячої роботи. Це в першу чергу стосується офісних стільців, але й додаткових елементів устаткування робочого місця, такими як лотки для паперів, додаткові полки, комп’ютерні килимки з підбивкою для зап’ястя. Деякі роботодавці на додаток для своїх співробітників проводять спеціалізовані семінари по організації робочого простору.

Розвіювання міфів про правильне положення тіла при виконанні роботи, сидячи за столом

Існує міф, що в сидячому положенні, наші м’язи не працюють. Неправильне положення збільшує напругу, що приводить до  захворювання спини, погіршення кровообігу, виникненню головних болів, варикозне розширення вен. Ми завжди чули, що повинні сидіти прямо. Тим часом, згідно з останніми дослідженнями, переважніше,  зайняти позицію нахиляючись назад під кутом близько 130 градусів, що є оптимальним для нашого хребта. Сидячи на роботі він піддається навантаженню близько 150 кг, а якщо сидіння без спинки до 180 кг. Працюючи за комп’ютером у сидячому положенні, не забувайте про прості речі, наприклад при розмові по телефону можна встати зі свого крісла. Зміна положення тіла знизить навантаження на хребет і суглоби. Цей невеликий і, видалося б, простий трюк,  може подолати існуючі проблеми зі спиною й допомогти в профілактиці проблем із спиною.