Розумний будинок

В області розвитку комп’ютерних технологій в останні роки спостерігається величезний прогрес. Телефони й комп’ютери, стають усе більш функціональними, краще й більш доступним для широкого кола людей. Пристрою супроводжують нас усюди, при цьому можуть видати інформацію про наше житло, навіть якщо ми на роботі або у відпустці., Розумний будинок

Розумний будинок, або автоматизований процес керування будинком полегшує за рахунок виконання конкретних операцій за допомогою  різних портативних пристроїв, які не тільки підвищують комфорт, безпека, але також можуть обмінюватися один з одним і правильно відреагувати  на ситуацію, без нашої участі. Не менш важливим, стає те, що автоматизований процес вносить вклад у загальну економію грошей, при баченні домашнього господарства.

Розумний будинок, варто планувати вже на етапі підготовки проектної документації. Тому що потрібно знати, що й у якому ступені ми прагнемо контролювати. Слід зазначити, що будь-яка подібна система в закінченому  унікальному виді враховує особливості нашого способу життя.  Рутинна для нас робота, повинна бути під контролем і плануватися інтелектуальною системою, тим самим спрощуючи наше повсякденне життя.