Ліноліум

, Ліноліум

Ліноліум — це практичність продуктивність та ефективність, що забеспечує втіленню найкращіх технічних рішень,  ефективной експлуатація, вигідной  інвестиція, легкого укладання та  догляду.
Причини для вибору лінолеуму.

Він чудово виглядає! Дарує емоційне Задоволення і комфорт. Не стримуйте Ваше натхнення! Широкий підбір Кольору, візерунку, текстури  поверхні. Висококласний лінолеум  пропонує Вам  фантастичні комбінації кольорів і дизайнів.

Він практичний!Один рух — і Ваша підлога чиста! Міцний, стійкий до вологи, легкий у догляді,  підходить для будь-якої кімнати Вашого будинку.

Він комфортний! Відчуття м’якості та теплоти під ногами —  суцільне задоволення від ходіння.

Він безшумний! Завдяки своїм неймовірним характеристикам і  еластичності лінолеум  поглинає шум під  час ходіння.

Він надійний! Лінолеум є одним з найнадійніших на  сьогодні, стійким до зношування в процесі  щоденного використання.

Прекрасний вибір! Вкладаючи гроші в лінолеум, Ви здобуваєте  достоїнства й переваги. Це надійне вкладення  грошей. Широкий вибір кольорів, стилів і  якості! Перед Вами на полицях магазинів широкий вибір з понад 100 різних  декорів!

Стуктура лінолеума
, Ліноліум
Додатковий захисний шар збільшує термін служби лінолеуму, захищає покриття  від проникнення побутових забруднень всередину  лінолеуму та полегшує догляд за ним. Шар має бути  прозорим, рівним і рівномірно закривати все полотно  покриття, включаючи рельєф.

Захисний транспарентний шар відповідає за зносостійкість покриття. Саме  від його товщини залежить термін служби  лінолеуму й припустима інтенсивність  його використання. Якісний  транспарент має бути прозорим,  безкольоровим,  однорідним за  товщиною по всій  поверхні полотна.
лицьовий спінений шар Основа нанесення малюнка полотна.
Від його якості, рівності й білизни  залежить якість, чіткість і яскравість  малюнка ПВХ-покриття.

Малюнок покриття

Склополотно забезпечує стабільність лінійних розмірів  покриття (стійкість покриття до розтягання  по вертикалі та горизонталі).

Наявність  склополотна в структурі продуктів  робить їх міцнішими, а зовнішній вигляд  набагато кращим, ніж у продуктів без  склополотна в структурі, оскільки  на його поверхні можна  відтворювати цікавіші та  складніші у виконанні  дизайни.

Спінена основа відповідає за гнучкість,  пружність покриття, його  тепло- і шумоізоляцію,  відновлюваність після  впливу різних предметів  меблів або взуття на  високому тонкому підборі,  приховує дрібні нерівності  підлоги і забезпечує  комфорт при ходінні.

Тильний друк.  Допомагає споживачеві  зорієнтуватися з вибором  серед різних виробників  лінолеуму.

Нижній компактний шар Вирівнює спінену основу ПВХ-покриття,  надаючи закінчений вигляд готовому покриттю.  Полегшує відріз і розкрій полотна покриття.