Гаражні ворота

гаражні ворота carteck: секційні ворота

гаражні ворота carteck: секційні ворота усі секційні ворота мають товщину 40 мм!

максимальна стабільність і теплоізоляція різноманітність поверхонь (усі поверхні із заключним покриттям!)

кольору ral на вибір модні кольори за вигідною ціною різноманітні варіанти скла у виконанні, дуже стійкому до подряпин також з бічними дверима або хвіртками.

гаражні ворота teckentrup у багатьох відносинах задають нові масштаби. Починаючи з різноманітних варіантів виконання воріт і дизайну поверхні, передових і запатентованих розв’язків по безпеці, аж до чудової фурнітури й інтелектуальних приводних систем, що забезпечують зручність керування.

комфортне керування!

зручність керування, не виходячи з машини: завдяки електричному приводу з дистанційним керуванням можна зручно відкривати й закривати ваші гаражні ворота, не виходячи з машини. Це особливо приємно в дощ, у холод і в темряві.

захист від злому зломщики прагнуть проникнути в будинок легко, і насамперед, швидко. Старі ворота легко дозволять злодіям проникнути усередину вашого гаража. Секційні ворота carteck зі сталі з електроприводом пройшли випробування tÜv і запобігають таким спробам злому.

повний захист вбудована сама зроблена техніка безпеки не допустить травм: усі гаражні ворота teckentrup забезпечують максимальний стандарт безпеки, наприклад, за рахунок запатентованої системи захисту від защемлення пальців, бічного захисту від влучення пальців і системи з декількох пружин.

міняємо старі на нові!

якщо ваші колишні ворота вже зостарилися, то їх слід замінити новими, сучасними секційними воротами фірми teckentrup. Наші вдалі розміри для ремонту розраховані саме на старі гаражі. вашому дилерові буде потрібно всього 1 день для швидкої й акуратної заміни.