ЗАХИСТИТЕСЯ ВІД ЗЛОМУ ЗА ДОПОМОГОЮ ДВЕРЕЙ

1eh25012013-dveri-zamok

Багато різних технологій захисту з’явилося у двадцять першому столітті, таких як пожежобезпечні датчики, датчики присутності, датчики руху і т.д. Вбудовані пристрої успішно використовують проти вторгнення непрошених гостей. Але до установки такої системи у своєму будинку, ви повинні  забезпечити свій будинок від простих крадіжок і злому використовуючи надійні двері, для успішного захисту від вторгнення, спочатку ви повинні думати про необхідні заходи безпеки.

Двері завжди в нас викликають асоціацію безпеки, приватности. У міру еволюції людства, його побуту, еволюціонували й двері — від шкіри висячої при вході в печеру до сучасних куленепробивних дверей.  Існує багато типів дверей: протипожежні двері, акустичні двері, морозильні двері для сховища, двері для евакуації з урахуванням відповідних правил техніки безпеки, міжкімнатні двері, які різноманітні і т.д. Але, ми поговоримо про вхідні двері.

Вхідні двері — це, насамперед безпека й захист від вторгнення, ефективна теплоізоляція — захист від холоду. Вхідні двері є візитною карткою Вашого будинку, тому покупка повинна бути добре продуманої.  Сьогодні  двері відрізняються високою якістю матеріалів виготовлення й представлені на ринку в широкому дизайнерському спектрі, можна вибрати двері з алюмінію, дерева, пластику або з декоративними ставками МДФ.

Помніть, що зовнішні двері повинна бути стійкі до впливу погодних умов, наявність гарного ущільнювача відіграє вирішальну роль для вхідних  дверей від протягів.

2eh25012013-dveri-zamok

Подбайте про те, щоб двері були оснащені   багатомірним замком, такі двері в закритому стані ускладнює вторгнення. Добре коли замків у конструкції передбачене більше ніж один, допоміжні замки підвищують опір дверей. Варто звернути увагу на систему КРАБ, технологія, що практично не піддається злому, для повної ефективності потрібно, щоб  дверна рама була надійно вмонтована в стіну.