Пластикові вікна

Купити пластикові вікна або або відремонтувати існуючі
Ніщо в житті не вічно. Тому рано або пізно, доводиться думати про ремонт або заміну дерев’яних вікон. У цей момент, що терзаються сумнівами, ми задаємося питанням: «Що вигідніше: купувати нові пластикові вікна або відремонтувати існуючі дерев’яні рами?». У рамках даної статті ми постараємося продемонструвати основні переваги розв’язку на користь заміни на пластикові вікна старих дерев’яних віконних рам.

Перша перевага — герметичність і, як результат, відсутність протягів, які не тільки приводять до простудних захворювань, але й вимагають додаткових витрат на обігрів приміщення. У порівнянні із традиційними вікнами з дерева, пластикові вікна мають в 15-22 рази вище опір до проникнення повітря.

Гарні теплоізоляційних властивостей — це друга особливість, що характеризує пластикові вікна й мовець на їхню користь. Теплоізоляція визначається такими основними параметрами, як товщина профілю, кількість камер. У теж час, не можна не відзначити, що сучасні дерев’яні евроокна по здатності втримувати тепло не тільки не уступають вікнам із ПВХ, але й значно перевершують їх.

Наступний аргумент на користь пластикових вікон — досягнення високого рівня звукоізоляції приміщення. Цей аспект буде вам особливо важливий, якщо зовнішні шуми не дають спокійно спати.

Важливим моментом, що характеризують пластикові вікна з вигідної сторони, є зручність їх експлуатації. Якісна сучасна фурнітура має не тільки прекрасні екстер’єрні властивості, але й забезпечує ряд функціональних переваг: наприклад, у режимі «зимового провітрювання» пластикові вікна можуть відкриватися у двох площинах.

В утилітарному аспекті варто помітити, що пластикові вікна мають таку важливу перевагу перед дерев’яними, як довговічність. Фірми виготовлювачі дають гарантію 25 років на склопакет, 5-10 років на фурнітуру й багаторічну гарантію на конструкцію самого вікна.

У завершенні розгляду даної теми відзначимо, що пластикові вікна, до всього іншого, мають сучасний дизайн, а це немаловажне для аматорів сучасних стилів оформлення квартир і будинків.