Кран для кухні — як вибрати?

Вибір крана для кухні повинен виходити з погляду його надійності, довговічності, типу й розміру мийки.1smesit

Повністю обладнана мийка на кухні відіграє дуже важливу функцію. Правильно підібрані крани полегшать нашу повсякденну діяльність і допоможуть у значній мірі зберегти воду. Сучасні крани, як правило, виготовлені з латуні й покриті кольоровим глянсовим або матовим хромовим напилюванням.
Кухонні змішувачі ділять на традиційні вентильні, бічні й настінні.

Стандартні вироби як правило, установлюються на край раковини або в спеціально виготовлені отвір у кухонній мийці. Система подачі води в цьому випадку   здійснюється за допомогою гнучких шлангів. Настінний кран, як правило, розміщають на 25-35 см вище краю раковини ( між трубами повинен бути зазор близько 15 см).

Самі популярні, у цей час одно важільні, з їхньою допомогою  легко задати правильну температуру й інтенсивність потоку. Вони більш зручні й дозволяють ощадливо використовувати воду.

Носик
Ступінь і форма повинні відповідати розміру раковини, так щоб потік вода була спрямована прямо в середину. Чим більше носик, тим більше комфортно використовувати.  Таким чином, ви повинні розглянути найбільш оптимальний  з урахуванням глибини мийки.