Будинок площею один квадратний метр

Самий маленький будинок у світі розміром в один квадратний метр. Тільки 1 кв. м —  вистачило відомому архітекторові, щоб побудувати самий маленький будинок у світі, у якому  ви можете спати, працювати, відпочивати, або використовувати в комерційних цілях, як маленький магазин. Ідея створення мініатюрного будинку, прийшла архітектору з Берліну Van Bo Le-Mentzel. Конструкція створена з дерева й скла. З боку це виглядає як звичайний будинок, але в міні-версії. Він має дах, двері, вікна, а в середині, розташовані лампи й матрац розміром 180 на 70 сантиметрів, стілець і маленький стіл.

Із вбудованими колесами, може бути переміщений у будь-яке місце — навіть поміститися в ліфті, автобусі й метро, тому що важить не більш 40 кг.

Якщо будинок перекинути, то він швидко трансформується в спальню, у вертикальному положенні може бути використаний як офіс або вітальня мікроскопічного розміру.

Будинок в Один кв.м.  — це  офіційна назва — коштує близько 300 євро. Цікаво, що він може бути зданий в оренду в Берліні — бронювання коштує близько 20 євро за ніч.