Багатошарові труби

Нова пропозиція фірми KAN — це система KAN-therm  press,, що складається  із запресовуваних з’єднань та багатошарових труб Multi Universal та Multi Basic. KAN-thermpress сконструйована на базі новітніх матеріалів та технічних рішень, котрі забезпечують повну безпечність і комфортність роботи, — як на стадії монтажу, так і під час роботи системи. Неабияка перевага цієї сучасної системи полягає в тому, що її виконання та експлуатація є економічно вигідними.
З’єднання  KAN-therm press виготовляються з полімеру найновішого покоління — поліфініленосульфону PPSU, який гарантує абсолютну стійкість до корозії незалежно від якості води та повну нейтральність до питної води. Матеріал PPSU, крім високої стійкості і механічної міцності (випадкові механічні пошкодження, наприклад внаслідок удару, — зовсім виключені), характеризується значно вищим рівнем напружень, допустимим у роботі за високих температур (температура розм’якшення PPSU — 220°С) порівняно з іншими, широко використовуваними в інженерних системах полімерами (полібутилен, поліпропілен, сіткований поліетилен). Тому фітинги із PPSU характеризуються більшою довговічністю (і міцністю) порівняно з полімерними трубами, а параметри роботи таких фітингів лімітуються міцністю труб, з якими вони монтуються.
Повністю автоматизована технологія виробництва фітингів PPSU методом лиття виключає імовірність прихованих недоліків у виробах, що суттєво підвищує рівень експлуатаційної безпеки порівняно з елементами, що виготовляються за складними технологіями, які характеризуються значним впливом людського фактору (наприклад переробка металів).

З’єднання  KAN-therm відзначаються безпечною конструкцією, у якій використано техніку так званого вільного кільця, яке не встановлюється на корпусі фітинга. Таке рішення забезпечує повний контроль орінгових ущільнень під час монтажу, можливість легкого й простого очищення фітинга в разі забруднення під час будівництва і, що найголовніше, запобігає додатковим напруженням у корпусі фітинга після стискання кільця пресом.

Труби KAN-thermpress складаються з внутрішнього шару поліетилену PERT підвищеної термічної стійкості (згідно з DIN 16883) та зовнішнього шару поліетилену PEHD. Між шарами поліетилену знаходиться, міцно з ними зв’язаний, шар алюмінію, зварений встик. Така конструкція забезпечує стійкість до дифузії кисню всередину трубопроводу, гнучкість і відсутність “пам’яті матеріалу” (труби можна довільно згинати — і вони зберігатимуть надану форму), зменшення у вісім разів термічного видовження порівняно з поліетиленовими трубами, можливість використання одного типу труби для систем обігрівання і водопостачання.
Труби PERT/Al/PEHD можуть працювати за високих температур — Троб =90°С, Тмакс =95°С і тиску 6 бар (ряд Multi Basic) або 10 бар (ряд Multi Universal).
Різні товщини алюмінію у трубах типу Multi Basic і Multi Universal дають змогу підібрати оптимальний для споживача технічний і ціновий варіант системи.
Можливість бетонувати пресз’єднань у підлогах дозволяє виконувати розводку труб мінімальної довжини, а отже з мінімальною кількістю матеріалу і, завдяки цьому, за привабливою ціною.