Пінополістирол

Пінополістирол (пінопласт) – це легкий, білий продукт, що полягає на 2% з полістиролу й на 98% з повітря, яке часто застосовується в будівельних роботах.

Пінополістирол дуже зручний у використанні, його легко переміщати й різати. У нього низьке водопоглинення. Найбільше часто даний матеріал використовується в панельному будівництві будинків, як внутрішній шар покрівлі або асадної панелі для теплоізоляції.
3-penoplast-teplo
Пінополістирол не має обмежений строк придатності й зовсім не виділяє не безпечних речовин. Він повністю екологічний. З інших переваг цього будматеріалу можна виділити те, що він не дає тріщин, не є живильною для середовищем гризунів, мікроорганізмів і іншої живності, не гниє й не пліснявіє. Повітропроникність пінополістиролу дозволяє будинку дихати. Згоряючи, пінопласт розпадається на такі ж гази, як і при спалюванні дерева.

Волога не має якого-небудь впливу на властивості пінопласту й не викликає виникнення в ньому цвілі й різноманітних бактерій, що дозволяє використовувати даний матеріал навіть у харчовій промисловості.

Пінополістирол не боїться впливу біологічних і хімічних середовищ. Він прекрасно переносить присутність штучних добрив, асфальтових емульсій, спінених фарб, вапна, каустичного соди, амонію, гіпсу розчинів, що зм’якшують, і цементу. Однак слід не допускати контакту даного матеріалу з наступними хімічними сполуками: нафтопродукти (гас, бензин, смоли), органічні розчинники (ацетон, розчинник фарб, скипидар), насичені вуглеводні (спирт). Ці речовини можуть ушкодити ніздрювату структуру пінополістиролу.

Температура також зовсім не виявляє негативного впливу на натуральні властивості пінополістиролу.

Evrohouse - информационно-аналитический обзор о строительстве и ремонте