Виробництво профнастила

Виготовлення профільованого аркуша ні чому не відрізняється від виробництва металочерепиці. Єдина відмінність, полягає у використанні штампувального встаткування.

Профнастил сьогодні випускається в різних варіаціях товщин і розмірів хвилі. Висота хвилі відіграє ключову роль у застосуванні даного матеріалу, допустимо: якщо H-20 мм профілю, то такий виробу буде гарним вибором в облаштованості заборів, фасадів промислового будинку й стін, якщо  побрати профнастил H-75 мм, то він ідеально підійде для пристрою покрівель. Товщина при виборі матеріалу відіграє також величезну роль, тут уже потрібно враховувати наступну експлуатацію й умови застосування даного матеріалу.
Хочемо помітити, що останнім часом найбільше на формування ціни профнастила відіграє заводське покриття матеріалу. Колірна гама RAL відтінків, багата на вибір, тому у вас не виникнуть труднощі з кольором, хоча при всьому різноманітті більшу роль відіграє захисний шар металу, який значно впливає на довгий термін служби. Наприклад сама недорога категорія представлена сьогодні виробником, має на увазі термін служби й гарантійне обслуговування 10 років, у той час як на елітні матеріали дається гарантія до 50 років. Причому властивості метала тут, не якої ролі не відіграє, як у першому, так і в другому випадку метал той самий, вартість більше  залежить від самого покриття й технологічного процесу виробництва.

Evrohouse - информационно-аналитический обзор о строительстве и ремонте