Контейнери

Представлені металеві контейнери виготовлені із профілів і зашиті з усіх боків профнастилом. Вироби характеризуються стійким опором до різних погодних умов,  функціональні в обігу. Контейнери можуть бути використані в якості міні складів для будівельних матеріалів, інструментів і кріплення. Використання контейнерів не обмежується функцією зберігання й складування товарів. Об’єкти можуть бути з вікнами і дверима.

Це одне з найбільш дешевих рішень для свого складу-магазину. Перевага полягає в малій вазі стосовно розмірів. Рама виготовлено із профілів 50х50х3 мм, обшитих профнастилом висотою хвилі Т-18. Усередині профіль схований OSB плитою товщиною 22 мм.  Цей тип контейнера не має гака під кран. Можливість переміщення здійснюється за допомогою вилочного навантажувача.

Це ще одне рішення для міні виробництва, зберігання різних товарів або інструментів. Його перевага полягає в малій вазі. Каркас виготовлений із  профілів і металевого куточка 50х50х3 мм 150x100x4 мм, обшитий профнастилом Т-12 і Т-35. Цей варіант оснащений кріпленням для строп, що спрощує навантаження й розвантаження.

Контейнер виконаний повністю зі сталі, обшитий профнастилом товщиною 1,25 мм, що забезпечує чудову твердість конструкції. Усередині обшитий аркушем OSB товщиною 22 мм.

Конструкція виконана із профілів розмірами 80×40 мм і 40×40 мм. Кришка зроблена із трапецієподібного аркуша (профнастила), товщина аркуша 1,25 мм, висота хвилі 50. Наявність металевих дверей і одного склопакета.