Як вибрати килим?

Добре підібраний килим, змінить будь-яку кімнату в дійсно теплий кут. Килим, який не відповідає інтер’єру, може повністю змити зачарування навіть самих вишуканих інтер’єрів.
При покупці килима потрібно чітко визначитися з функціями, який він повинен виконувати в будинку. Важливо враховувати, не тільки стиль і колір, але і його розміри, форму, матеріал. Ретельно підібраний килим повинен бути в першу чергу функціональним. Його ергономіка повинна залежати від приміщення, у якому його планують послати.

Ворса
Дрібно ворсисті килими, особливо підходять для приміщень, де легше забирати нагромадження повсякденного бруду, наприклад  коридорах.  Довгі, гарні ворсисті килими, найбільше підходять для оформлення інтер’єру вітальні.

Натуральний або синтетичний?
Надзвичайно важливим є матеріал, з якого килим зроблений. Натуральні вовняні килими є гарантією стабільності й м’якості під ногами. На жаль, килими з натуральних матеріалів важко держати в чистоті. Таким чином, це гарна ідея, щоб купити килим із синтетичних волокон. Ці продукти дуже міцні, легко миються, стійкі до утвору плям, зміна кольору при частому влученні сонячного світла й тривалої експлуатації. Крім того, синтетичні килими не викликають алергію.

Синтетичні волокна, застосовні для килима  еластичні, м’які, і в той же час мають високу стійкість до механічних ушкоджень. Їх ще однією перевагою є те, що вони можуть захистити від поширення грибків і бактерій. Крім того, вони прості в обслуговуванні.