Канадський будинок

Каркасні будинки, збираються з конструкцій, виготовлених на заводі. Проектування каркасних будинків не вимагає високого фундаменту, при цьому їх експлуатаційні властивості дуже високі, а термін служби довгий. До того ж удома, виконані за канадською технологією, не дають опади і  мають властивість швидко прогріватися, що, знову-таки, дозволяє обладнати їх пристроями для вироблення альтернативної енергетики, а у результаті економити на комунальних платежах.  Матеріали, використовувані для виготовлення таких будинків, проходять спеціальну обробку, особливо це стосується дерева, що допомагає уникнути ураження конструкцій комахами.  Таким чином, проектування частки будинку, що зводиться за канадською технологією, це придбання доступного і якісного житла.
Все більше людей в Європі і у нас в країні  віддають свою перевагу будинкам і котеджам, зведеним за канадською технологією.  Замовляти проектування каркасних будинків перспективно і вигідно, оскільки, по-перше, ці будинки цілком виправдовують свою назву — вони дійсно зводяться за дуже короткий термін, який складає приблизно 5-7 тижнів. По-друге, правильне проектування каркасних будинків, забезпечує довговічність споруди, яка забезпечується спеціальною обробкою і прихованим розміщенням несних конструкцій. По-третє, проектування будинків, що зводяться за канадською технологією, це складний процес, який включає складне поєднання між теплоізоляцією, пароізоляцією і повітропроникністю стін, що створює найкомфортніші умови для проживання, а також позитивно позначається на стані здоров’я людини. І звичайно ж, по-четверте, що важливо, вартість таких будинків досить низька, що робить з доступними для більшості.

У сучасних економічних і соціальних умовах нашої країни, останніми роками великої популярності набувають быстровозводимые каркасні будинки. Проектування каркасних будинків — це не лише рішення житлової проблеми для багатьох, але також і реалізація мрії про свій ідеальний будиночок. Адже у кожної людини є своє уявлення про ідеальний будинок, а багато хто просто мріє про самоту від міської метушні, про чисте повітря передмістя.  На сьогодні, каркасні будинки є найоптимальнішим рішенням, оскільки зводяться вони досить швидко, і, що саме головне, їх вартість невисока, що робить з доступними практично для кожної сім’ї.