Чистота в офісі, застава здоров’я

Для здоров’я й естетичного сприйняття меблів в офісі, слід ретельно стежити за чистотою м’яких меблів (диванами, кріслами, стільцями і т.д.). У цьому випадку, ми торкнемося теми, небезпеки пилових кліщів як для вас так і ваших клієнтів. Багато з нас страждають від алергійного риніту, головних болів, астми, усе це може мати коріння в наявності кліщів у м’яких меблях.

Килими й ковролин
Кліщі живуть також і в килимах. Видалення їх через звичайні способи очищення, виключатися відразу, тому як, використовують спеціальні хімічні речовини, що сприяють повної ліквідації існуючої популяції кліщів і повторного їхнього розмноження.

Процес чищення килимів і меблів повинен проводитися регулярно, а не тільки з метою естетичних міркувань, але й гігієнічних. Регулярне чищення килимів, дає можливість працювати вам і вашим співробітникам у чистому навколишньому офісному середовищі.

Для чищення килимів і оббивки багато клинингових кампаній  використовують професійне встаткування, яке безпечно для оточуючих людей, тварин, залишаючи при цьому, свіжий аромат чистоти й стерильності  поверхні. Очищення здійснюється розпиленням мийного роствору під високим тиском, усі хімічні речовини, використовувані для очищення нешкідливі для навколишнього середовища й сертифіковані в строгому порядку.  Як правило, стерильність зберігається від 6 до 9 місяців.