Будинок або квартира

Перед тим як купувати свій власний куточок, часто задаються питанням, що вибрати квартиру або будинок. Люди, що живуть у будинку, не можуть уявити собі життя у квартирі, і навпаки. Кожна квартира має свої переваги й недоліки.

Переваги життя в окремому будинку, безсумнівно, буде видне відразу. Насамперед, ніхто над нами або під нами не живе. Відстань від сусідів — дуже важлива особливість. Живучи у квартирі, ви можете нажити неприємних сусідів. Крім того, ви не зможете слухати голосну музику. Скарги на занадто голосну поведінку найчастіше виникають, коли у вас уже є діти.

Власники будинків мають багато переваг, але є й недоліки. Одним з недоліків є те, що будинок повинен бути добре опалюємим, а разом з тим високі витрати. Саме, будівництво будинку, за винятком того, що займає багато часу, вимагає більшу суму грошей. У якийсь момент, будівництво може вважатися бездонною скарбничкою. Крім очевидного ремонтно-будівельного матеріалу, багато грошей витрачається на дрібні деталі.

Перше, що потрібно зробити, це вибрати площу ділянки. Зараз модно будувати на окраїні міста, удалині від шосе й шуму. Не забувайте про вибір сезону для  будівництва. Найкраще, почати будівництво навесні, щоб до кінця осіни закінчити основні будівельні роботи.