Паливні генератори

Генератор являє собою автономну станцію по виробництву електроенергії. Застосовується в основному для виробництва електроенергії в тих районах, де немає інших джерел енергії, на кораблях, або в побутових умовах, у момент раптового відключення світла.

Вони діляться на кілька типів, у тому числі залежно від застосування бувають: морські й наземні.
По характеру роботи: з ручним або автоматичним керуванням.
По застосуванню: стаціонарні або мобільні переносні установки і т.д.
Сучасні генератори, характеризуються тим, що вони маленькі (компактні), тихі, зручні й ощадливо використовують паливо при виробництві електроенергії. Успішно можуть бути використані, для самих вимогливих електронних обладнань, таких як комп’ютер, телевізор, різна побутова техніка і т.д.

Генератор для професійного застосування — Генератор KDE-30-RSS-3

Це трифазний генератор, призначений для використання поза приміщеннями. Він харчується від чотиритактного дизельного двигуна внутрішнього згоряння запалювання. Максимальна потужність 26 ква, номінальний струм становить 34,6 А. Максимальна витрата палива обладнання -7,8 л/ч, при цьому ємність бака в діапазоні 80 літрів забезпечує 10 годинну безперервну роботу. Ви можете встаткування підключити до мережі, для автоматичного запуску обладнання в результаті відключення електроенергії, теж відбувається й при перегонах напруги.