Шафи-купе

Сучаcна Шафа-купе у нашому будинку
Шафи-купе стандартного виду отримали широке поширення завдяки своїй універсальності, хорошій застосовності для різних умов.
Сьогодні досить просто підібрати необхідний шафи-купе — у вітальню, спальню або передпокій. Досить придивитися до існуючих пропозицій, вибрати гідне серед них або ж попросити виготовити на замовлення.
Меблі потрібні скрізь — в передпокої, на кухні, дитячій і спальні, приміщеннях житлового і офісного типу. Щоб мати можливість формувати власний стиль інтер’єру, усі ті, що бажають можуть скористатися послугою виготовлення меблів на замовлення. Як відомо, вітальня зустрічає і проводжає гостей будинку, і правильно підібрані елементи інтер’єру в ній допомагають зробити її максимально пристосованою під їх потреби. Особливо добре підходять для оформлення і облаштування зручні, ергономічні, комфортні шафи купе. Практично жодна спальня не обходиться без місткого і довгого на усю стіну шафи-купе. Якщо габарити спальні дозволяють, то в ній можна зробити навіть цілую вбиральню. У спальню підійде шафа-купе з дверима з сатинованого скла, оброблений дзеркалами, декорованим пано або ротангом, що гармоніює із загальним інтер’єром кімнати.

При виборі шафи-купе, особлива увага приділяється його внутрішньому вмісту. Саме тут зберігатиметься ваш гардероб. Тому шафа не повинна мати важкодоступних місць. Одяг краще всього розмістити на двох поверхах, на одному — для поясного одягу, а на іншому — для плечового. Верхній поверх можна обладнати спеціальним ліфтом-пантографом, він буває автоматичний або ручний.

 Що треба знати, замовляючи вбудовану шафу-купе:
При вбудованній шафі в стіну, місце розташування змінити буде не можливо.

Полиці шафи купе кріпляться безпосередньо до стін кімнати, тому ви повинні надати схему електропроводки монтажникам. Щоб уникнути її ушкодження.

Тоновані дзеркала не підійдуть, якщо у вас темний інтер’єр.

Пази і ролики слід періодично пилососити.

Шафа-купе з дерева дуже любить поліровку. Хоч би раз на місяць варто полірувати зовнішню поверхню.

Коли вибираєте собі шафу-купе, треба все ретельно обдумати, що б потім не довелося його переробляти. Звертайтеся до фахівців які мають досить великий досвід по виготовленню меблів різних конструкцій складності виконання і з різних видів матеріалів і виконують замовлення відповідно до вимог часу і стилю.