Меблеве модулювання

Моделювання меблів. Що це?
Моделювання меблів — надзвичайно важливий пункт в створенні інтер’єру Вашої мрії, а саме питання моделювання має велике значення для забезпечення зручності, комфортабельності усього приміщення і художньої виразності її інтер’єру.

Моделювання меблів є одним з найважливіших елементів меблевого виробництва, до якого треба підходити з особливою відповідальністю. Отже, моделювання меблів можна охарактеризувати, як тонкий творчий процес, який вимагає знань, навичок і професіоналізму виконавця, який забезпечить раціональне використання гарнітурів, наборів і комплектів меблів так, щоб Ви могли себе почувати в приміщенні комфортно і затишно.
Моделювання меблів в обов’язковому порядку повинно здійснюватися відповідно до норм, що встановлюють основні розміри, дотримання яких гарантує функціональну доцільність і раціональність пристрою. При моделюванні мають бути враховані санітарно-гігієнічні вимоги до меблів і висока якість закуплених для роботи деталей.

На сьогодні з’явилася унікальна можливість 3D-моделирования і візуалізації меблів. Подібне моделювання меблів значно наочніше дозволить оцінити достоїнства і недоліки проектованих меблів. Не приховуватимемо, якісна візуалізація повною мірою дає відчуття кольору і об’єму меблів, що цікавлять.

Можна довго міркувати про прекрасне, але, так або інакше, ми дійдемо висновку про те, що в наші дні будь-який простір потребує не лише краси і комфорту, але і у функціональності, эргономічності, екологічності і універсальності, тому моделювання меблів є важливою ланкою дизайну.