Меблі з ОДСП

Як не дивно, але меблі з облагородженої древісно-стружкової плити на сьогодні займає більш 80 відсотків меблевого ринку. Секрет популярності матеріалу, полягає, насамперед, у його доступності для різних верств населення й наявністю різних колірних відтінків, структур (шорстке, гладке), товщин.

Вироби виконані з ДСП, дозволяють реалізувати будь-які фантазії при меблюванні кухні, вітальні. Новомодні Шафи-Купе, які стали незамінним атрибутом у повсякденному житті, виконані зі плити, значно полегшили й розв’язали проблеми пов’язані з дефіцитом місця й розташуванням наших речей. Теж, можна сказати й про кухонні гарнітури: серійне виробництво начіпних і столів шаф меблевими виробниками з високоякісного глянсового матеріалу з різними пластиковими покриттями, втілили мрію кожної домогосподарки про сучасну новаторську кімнату готування й приймання їжі.

1-mebel-maliy-ofis
Простота обробки ДСП листів, дозволяє створювати експозиції корпусних меблів, які по своєму задуму легко впишуть у різні квадратні метри вільного простору, не порушуючи комфортні умови, при цьому зможуть сховати непотрібні для ока різні побутові предмети, наприклад: холодильник, котел, різну техніку, що вбудовується.

Як же так вийшло, що ми почали віддавати перевагу саме  такому простому розв’язку. Усі дуже просто, тому що меблі, виконана з натуральних матеріалів, по кишені не кожному, мало того, меблі з дерева вимагає ретельного відходу, а меблі з металу акуратного використання, тому що подряпини й вм’ятини на поверхні практично неможливо виправити в домашніх умовах.

Кухня в якої корпуса виконані з ОДСП у компонуванні з алюмінієвими фасадами не залишить нікого байдужим, а спальний комплект де дверей і ящики будуть виконані з натурального дерева, обійдеться значно дешевше. Тому, навіщо платити більше, шукайте пропозиціям у меблевих салонах, де вам запропонують ідеальна комбінація різних матеріалів при компонуванні різних меблевих виробів для будинку й офісу, за доступними цінами у вашому регіоні.