Якість піску

Вибирайте якість будівельного піску

Як правильно вибрати й купити пісок Сучасне будівництво, як і багато століть назад, ґрунтується на певних матеріалах, і одним з основних є будівельний пісок. Складно уявити собі, наприклад, дорожнє будівництво без кар’єрного піску або будівельні суміші з відсутністю митого піску.

Сьогодні продаж будівельного піску займає особливе місце на ринку будматеріалів, зрозуміло, купити будівельний пісок можна без праці, однак необхідно знати які види піску є, і в яких цілях використовуються.
Кар’єрний пісок Отже, один по одному. Кар’єрний пісок виявляє собою дрібну суміш зерен різноманітних мінералів, утворених при руйнуванні твердої гірської породи. Продаж кар’єрного піску здійснюється за допомогою різних фірм, тому купити кар’єрний пісок у московській області не становить ніяких проблем. Видобуток такого піску відбувається на кар’єрах відкритим способом у самих різних районах  області. Використання кар’єрного піску поширюється на дорожнє й житлове будівництво для зворотного засипання. Невисока вартість і доставка кар’єрного піску визначає його широку сферу застосування в роботах з нульовим циклом.

Річковий пісок

Наступний вид – річковий пісок. Це універсальний будматеріал з високим ступенем очищення природний матеріал, що виявляє собою, добутий із дна рік. Продаж річкового піску також як і продаж митого піску здійснюється спеціалізованими компаніями. Замовити й купити річковий пісок можна в будь-якій подібній фірмі. Застосування річкового й митого піску ґрунтується на бетонному виробництві. Такий бетон можна використовувати для будівництва житла й укладання доріг.

Сіяний пісок

Існує ще один вид будівельного піску – сіяний пісок. Його одержують шляхом механічного просівання будівельного піску, розділяючи сипучі маси по зернистості. Споконвічно будівельний пісок становлять чужорідні домішки, великі камені й грудки глини. Використовувати, а вуж тим більше купити сіяний пісок подібної якості, як дрібний заповнювач для встаткування по виробництві виробів з бетону, небезпечно й не рекомендоване. Продаж сіяного піску повинна здійснюватися тільки з відповідними документами, які описують його якість, однорідність і структуру. Тільки в тому випадку, якщо матеріал відповідає всім стандартам, можна замовляти доставку сіяного піску.