Профнастил. Частина 2

Профнастил — це лист з оцинкованого металу. Для додання твердості, лист профілюють, надаючи листові трапецеву форму, що значно збільшує твердість. Листи можуть бути пофарбовані або не пофарбовані. Фарбування листи профнастила, найчастіше, співпадає з RAL таблицею.

Фраза «огорожа із профнастилу» широко узвичаїлася, і це не дивно, адже з кожним днем огорожа із профнастила  стає усе більш і більш популярним. Популярність профнастила можна пояснити надійною конструкцією, солідним зовнішнім виглядом і широкою колірною гамою. Тому, якщо Ви розв’язали використовувати для вашого забору профнастил, то Ви можете бути впевнені, що прийняли правильне рішення. Але, що слід урахувати, щоб правильно купити профнастил для забору!

 Як правильно вибрати профнастил для забору?

Насамперед, слід зрозуміти від чого формується ціна на профнастил, і як визначити якісний профнастил.  Ціна насамперед залежить від якості металу.  Багато країн-виробники продають свій метал за низькою ціною, це може бути пов’язано з тим, що при виготовленні використовується більш низькоякісна сировина. Також на вартість металу впливає товщина металу, вона варіюється в середньому від 0,4 і вище, в залежності від висоти хвилі профнастила. На огоржу можна купувати тонкий метал, але при цьому слід підсилити решетування.

 

Подумайте, що Вам вигідніше! При виборі покриття звертайте увагу на те, щоб фарбування відбувалося на заводі, де проводиться   метал. Так покриття прослужить довше. Відносно висоти профілю для забору можна використовувати стіновий профнастил П-15, П-20, або П-25,який застосовується як для стін так і для покрівлі. Цифри вказую на висоту хвилі, так, приміром, П-10 означає, що висота хвилі становить 10 мм.

 

Вам слід визначитися з типом профнастила, який задовольнить ваші потреби. Не варто купувати дуже дорогий матеріал, щоб зробити з нього тимчасове спорудження – тут висока якість ні до чого. Також не можна здобувати низькоякісний матеріал, якщо з даного профільованого настилу ви збираєтеся робити щось довговічне, наприклад, покрівлю будинку.

 

Не слід забувати, що профнастилом може торгувати, як сам завод, так і його представники — дилери. Не варто боятися брати матеріал у диллеров, тому що вони продають якісний матеріал за ціною виробника від заводу. Остерігатися перекупників, які в межі свого міста займаються перекуповуванням товару. Також, багато користуються обманом, більш тонкий метал видають за більш товстий, наприклад 0, 4 за 0,5. На око визначити практично не можливо, тільки за допомогою мікрометра.