Підвісні стелі Армстронг

На будівельному ринку, пропонують широкий спектр стельових панелей і підвісних систем, які відповідають найвищим вимогам для клієнтів.  На сьогоднішній день, стельові системи типу Армстронг, є світовим лідером серед підвісних стель.

Підвісна стеля типу Армстронг, є простим рішенням, і найбільше часто використовувана в офісах і суспільних установах. Завдяки знімним модулям, існує легкий доступ до електричної проводки й телефонним кабелям, а також схованих систем кондиціювання.
Для монтажу, буде потрібно, просто просвердлити отвори по раннє встановленій розмітці, і змонтувати профіль, після чого без особливих зусиль укладаються панелі. На відміну від стель із ГК (гіпсокартона), не потрібно робити додаткові облицювальні роботи: штукатурку, шпаклівку, шліфування й фарбування.

Стелі Армстронг, прекрасно поглинають звук, що сприяє зниженню рівня шуму. Установлені панелі добре відбивають світло, тому для освітлення задіяти можна менше ламп, і тим самим заощаджувати на енергії споживання. Модульні стелі проявляють більшу гнучкість під час експлуатації, дозволяючи сховати будь-які комунікативні установки, зберігаючи при цьому можливість легкого доступу до них.