Матеріали у виробництві

Алюміній
Алюмінієві меблі міцні й легкі при експлуатації. Більшість виробів мають частково застосування металу в якості стійкого до деформацій виробу або декоративної обробки. Меблі з алюмінію має сучасний дизайн.

Метал
Металеві меблі дуже міцні й відносно недорогі. Надійно захищені від води (оцинковане або пластикове покриття). Недоліком є велика вага, що робить виріб більш громіздким.

Пластик
Пластик у виготовленні може, компенсувати можливість вибору оригінальних форм, як традиційних, так і сучасних. Пластмаса на щастя, сьогодні не обмежується тільки білим кольором. Є продукти, виконані дуже якісно, що підтверджується наданням гарантії на кілька років.

Оргскло
Оргскло ідеальне підходить для зовнішніх меблів, тому що матеріал стійкий до ультрафіолетового випромінювання й пожовтінню, і, насамперед, легко містити в чистоті. Меблі з оргскла, як правило, має, сміливі, сучасні форми, виконані в різних тонах. Прозорість матеріалу дозволяє створювати цікаві предмети меблів, які можуть фактично зливається з навколишнім середовищем.