Гідроізоляція FATRAFOL

 

Фатрафол — це плівка. Залежно від виду фатрафола — це може бути плівка з пластифікованого полівінілхлориду PVC — P, або плівка з поліетилену високої щільності PE — HD, або плівка з модифікованого поліолефіну, вироблюваних суспільством FATRA. Ширина полотна плівки складає зазвичай від 1,1 до 1,3 метра, товщина — від 1,2 до 3,0 мм.

FATRAFOL гідроізоляційний матеріал, розробленый фахівцями Фатра. Найперша гідроізоляційна мембрана ПВХ була розроблена в співробітниками Fatra в 1956 році. Асортимент продукції включає найсучасніші технології матеріалів для дахів, басейнів, гідроізоляція будівель, у тому числі місткостей для питної води …
Системи покрівельної гідроізоляції FATRAFOL використовується як покрівельне покриття для усіх типів будівель на плоских або схилих дахах на житлових, громадських, адміністративних, промислових, сільськогосподарських будівлях.

FATRAFOL не вимагає обслуговування і має тривалий термін служби.
Переваги
відмінна стійкість до погодних умов
висока міцність, стійкість, пружність
дуже хороша хімічна стійкість до речовин в атмосфері
висока паропроникність
мінімальне навантаження на опорну конструкцію даху
мінімальний ризик займання об’єкту вогнем
гарантія безпеки
відмінна стійкість до перфорації
не шкідливий для здоров’я або довкілля.

Основна продукція компанії » Fatra» — це фатрафол. Втім, самі виробники фатрафола вважають за краще назвати свій продукт більше ємко і довго — гідроізоляційна система FATRAFOL, або ізоляційна мембрана FATRAFOL.

У чому основні переваги фатрафола?

Переваги використання фатрафола :

Покриття для дахів складається завжди з одного шару фатрафола товщиною, як правило, тільки 1,5 мм.
Відносно невисока ціна фатрафола і відповідно майже ідеальне співвідношення ціни і якості.
Тривалий термін служби фатрафола (гарантія на фатрафол — 25 років, хоча, як вже показала практика, навіть 55 років для фатрафола — не термін, бо він добре витримує вплив погодних умов і ультрафіолетове сонячне випромінювання, зберігаючи при цьому більшість своїх якостей навіть через півстоліття.
Гнучкість і хороша зварюваність фатрафола, що дозволяє успішно його використати для гідроізоляції великих площ і конструкцій складної форми.
Легкість фатрафола(навантаження на покрівлю при використанні фатрафола — мінімальна і не перевищує 3,2 кг на 1м2 покрівлі.
ростота в експлуатації кровель, створених з використанням фатрафола, бо подібна покрівля не вимагає ніякого спеціального навику.
Можливість використання фатрафола при створенні особливих «зелених дахів» з вегетаційним шаром, які популярні останнім часом в Європі.
Можливість укладання фатрафола прямо на стару бітумну покрівлю, що являється, як ви розумієте, великою і безперечною перевагою фатрафола при його використанні в ході реконструкції старих кровель.