Круглі канальні вентилятори в пластиком корпусі — загальний опис

Головне призначення такого обладнання — це продуктивна робота в каналах вентиляційних систем з підвищеними вимогами до рівня шуму в обслуговуючому приміщенні. Широке використання таких пристроїв пояснюється:

 • Компактною конструкцією.
 • Низькими шумовими характеристиками.
 • Високою продуктивністю.
 • Великою витратою повітря.
 • Міцний корпусом з АБС-пластика, який є стійким до корозії і механічних пошкоджень.
 • Високоефективними двигунами.

Основні бренди

Серед популярних брендів, які представляють дане устаткування виділяються:

 1. Vents (Україна) — це універсальні вентилятори, які об’єднують в собі кращі характеристики і можливості як осьових, так і відцентрових агрегатів. Використовуються вони в припливно-витяжних системах з потужним потоком повітря, низьким рівнем шуму і високим тиском. Їх монтаж здійснюється на об’єкти і приміщення, де має місце підвищена вологість: санвузли, квартири, будинки, офіси, кафе і магазини. Також, варто виділити корпус з високоякісного пластику, що не піддається корозії. Моделі ВЕНТС ВК ВМС є багатоканальними відцентровими, які характеризуються одночасною витяжкою повітряних сумішей з декількох об’єктів (до 5 приміщень). Пристрої стельового типу ВЕНТС ВП монтуються в обмеженому просторі за підвісними стелями.
 2. Soler & Palau (Іспанія) — дані агрегати характеризуються низьким рівнем шуму. Місце застосування моделей TD-MIXVENT — виробничі кухні, торгові та складські приміщення. Відрізняються наявністю діагональних лопаток, легким обслуговуванням і міцним пластиком. Пристрої TD-SILENT використовуються в теплицях, зимових садах і оранжереях, і відрізняються діагональними лопатками з того ж міцного пластику. Вони значно знижують рівень шуму завдяки внутрішньому перфорованому корпусу спеціальної конструкції.
 3. Systemair (Швеція) — пристрої оснащені якісним пластиковим корпусом, армованим скловолокном, яке підвищує його герметичність. Підключаються до мережі завдяки блоку електропідключення класу захисту IP44. Робоче колесо має загнуті назад лопатки; двигун оснащений зовнішнім ротором і відрізняється запобіганням від перегріву і перевантажень.
 4. Helios (Німеччина) — агрегати MultiVent MV є високоякісною технікою нового покоління, які мають в своєму активі надпотужну крильчатку зі спрямляючими лопатками. Такі лопатки відрізняються забезпеченням високого тиску та істотною витратою повітря. Варто виділити компактність і потужність даних моделей.

 

Проектно-монтажна компанія «Вент-Заводи» надає своїм клієнтам тільки якісні і високопродуктивні круглі канальні вентилятори в пластиком корпусі. У нас:

 • Широкий асортимент товару.
 • Професійні фахівці.
 • Вигідні акції та пропозиції.
 • Оперативна обробка замовлення.
 • Сервіс доставки.

Компанія «Вент-заводи», — вентиляція, проектування, монтаж. https://7-vz.com. Телефонуйте: +38(044) 221-25-52