Обладнання для відмотування кабелю

Механізоване відмотування кабелю,  у виробничих умовах значно знижує працезатрати на цей вид роботи, при цьому сприяє підвищенню продуктивності. Для того щоб задовольнити потреби клієнтів у сфері енергетики, телекомунікацій, багато виробників в Україні почали пропонувати лінійку продуктів, призначених для оптимізації роботи з різними проводами й кабелями.

Нижче наведений короткий огляд окремих механізованих обладнань.
Намотувальні верстати
Універсальна підставка на шарнірі для розмотування кабелю зі сталевим шківом, характеризується як надійна, компактна конструкцію, діаметр серцевини можливо міняти, що дозволяє намотувати всі види кабелів. Конструкція не вимагає додаткового  технічного обслуговування й підходить для використання на вулиці й усередині приміщень. Установлюється на безпечні гумові ніжки або поворотні ролики з фіксатором.
2kabel
Наступний тип, це обладнання, яке являє собою повністю  складну підставку, особливо рекомендується для роботи з важкими кабелями. Як і в попередньому випадку, дана підставка дозволяє працювати як у приміщенні, так і на вулиці.

Обладнання призначене для щоденної експлуатації кабельних барабанів у приміщенні або на будівельних майданчиках.  Каркас має міцну конструкцію з високоякісної сталі. Регулювальний підшипниковий барабан може підтримувати широкий діапазон стандартних кабельних барабанів у діаметрі до 1200 мм і вагою до 250 кг. Це можливо за рахунок коректування осі.  Ергономічна форма,  забезпечує максимальну безпеку для оператора. Суцільнометалева конструкція гарантує довговічність і функціональність обладнання.

У випадку вузьких просторів, ідеальним розв’язком може бути стенд, що полягає із двох частин, розташованих по обидві сторони барабана, що особливо підходить для використання в тих випадках, коли різні типи кабелю повинні бути встановлені протягом короткого періоду часу. Швидко й легко відбувається зміна барабана, який витримує до півтори тонни.