Кімната маляти

Кімната будь-якого маляти — це вільний простір кожної дитину, яке  є унікальним місцем для дитячих ігор і відпочинку. Правильно підібрана меблі різних колірних відтінків залежно від віку й підлоги дитину, суттєво впливають на його розвиток.
При облаштованості дитячої, потрібно подбати не тільки про колір, відтінки якого тією чи іншою мірою впливають на емоційний стан дитини, але й про форми меблевих виробів. Безпека повинна розглядатися у першу чергу, як важливу складову дизайн, це використання загартованого скла у меблі, округлі контурі фасадів, гладка заокругленість поверхні корпуса у цілому.

Обстановка кімнати повинна бути простою і функціональною, кожна поличка кожний ящик, повинні вміщати не тільки одяг, але й дитячі іграшки. У міру дорослішання, Ви повинні врахувати вимоги своїх дітей, прислухатися до їхньої думки. Якщо загальна площа дитячої не занадто велика, ви можете застосувати прості розв’язки для максимального використання простору. Найпростіший спосіб  це двох’ярусне ліжко.  Двох’ярусні ліжка, можуть бути виготовлені різними способами: буквою Г, до того ж, можуть мати можливість регулювання  висоти. Теж стосується й письмових столів, які легко трансформуються й перетворюються з компактного простого виробу (розсувна стільниця), у повнофункціональний робочий стіл.