Сверловка бетону

Установка рекуператорів, кондиціонерів, створення додаткової вентиляції, вимагає створення отворів у стіні. Найчастіше, особливо в панельних будинках, з таким завданням успішно справляються фахівці, що пропонують послуги алмазного буравлення.
 Алмазне буравлення виконується без надмірного шуму, без ушкодження будівельних конструкцій  у результаті вібрації, без пилу (мокра сверловка). Це найточніша, швидка й найсучасніша технологія буравлення. Пророблені отвіри мають гладкі краї, що тісно збігаються з діаметром труби або кабелю, що робить наступний монтаж простіше.

Для алмазного буравлення в бетоні, використовують спеціальні свердли й коронки з алмазним напилюванням, у результаті чого видаткові інструменти дуже стійкі до стирання.

Ціни на послуги буравлення, розраховуються з розрахунку діаметра й особливості стіни. Ціна не містить у собі витрати, наприклад: на риштування. У випадку якщо потрібно провести буравлення на висоті, найчастіше, замовник сам створює всі необхідні умови для провидіння робіт (доступ до електромережі, доступ до проточної води і т.д.). Мало того, підрядник виконуючий роботу не несе відповідальності за ушкодження, викликані неправильним розташуванням роботи замовником.