Стабілізатори напруги в Україні

У випадках низької напруги при сильно завантажених лініях, для безперебійної роботи, розподілу й регулювання напруги, використовують обладнання для стабілізації напруги. Доступні ціни на стабілізатор напруги представлені на сайті Electro100.com.ua.

Подібні пристрої забезпечують високу ефективність роботи (> 98%), і сумісні з усіма існуючими енергосистемами. Не вимагають калібрування, і після установки дозволяють оптимально використовувати пропускну здатність мережі, адаптуючи до поточних потреб. Ці обладнання ідеально підходять, коли потрібно звести до мінімуми втрати при передачі й максимально продовжити термін служби мережі. Завжди можно купити стабілізатор напруги в інтернет магазині  Электро100 — магазин електрики. Тут представлений різноманітний асортименти товарів апаратного захисту.

 

стабілізатори напруги

Високоефективний стабілізатор напруги львів, таких виробників як Елекс (Герц), Reta і Phantom (Україна), RUCELF (Китай), можна замовити за адресою: м.Львов, вул.Зелена, 238.

Підвищення ефективності роботи електричних мереж у своєму районі

стабілізатори напругиІз проблемою коливання напруги часто зустрічаються, особливо там, де росте число нових забудов. У районах, де кількість нових будинків в останні роки явно збільшилося, а разом з тим збільшилося й споживання електроенергії, стабілізатори напруги можуть стати дуже до речі і до діла вчасно.

Якість електроенергії. Показник якості електроенергії залежить, як правило, від правильного проектування так і відповідних потужностей електроустановок. Основними показниками якості електроенергії є:

Ефективна напруга;

Частота;

форми кривої (синусоїдальної) напруги й струму.

Номінальна напруга в мережах низької напруги повинне бути 220/380, при максимальному відхиленні в межах ± 5%.

Несправності в мережі. Самі небезпечні в електричних мережах скачки напруги. Несправності й перешкоди в мережі електропередачі, впливають на споживачів електроенергії. Перешкоди, створювані в мережі живлення, можуть бути викликані перенапругою, перевантаженнями. На стабільну працездатність енергосистеми можуть вплинути зовнішні фактори, наприклад блискавка. Але, відключення електроживлення найбільше часто поширено внутрішніми перешкодами. Наприклад, включення електродвигуна високої потужності (ліфт), приводить до зниження напруги й несправності встаткування.

Правильний розподіл живлення є одним з найважливіших факторів, що впливає на доступність енергії. Відсутність відповідної мережної інфраструктури негативно впливає на всіх користувачів мережі. Витрати простою з урахуванням збитків, заподіяні відключенням дозволять продемонструвати рентабельність інвестицій у системи захисту живлення.