Вітальня дизайн

Вітальня займае важливе місце у будинку: саме в цій кімнаті ми збираємося усією сім’єю і приймаємо друзів. Вона є відображенням особи, смаку і звичайно ж фінансового стану і можливостей хазяїв. Але,  є загальноприйняті питання, над якими варто замислитися, вибираючи, вашу майбутню вітальню.

Нам усім хочеться зробити вітальню оригінальною, не схожою на інші. Для  цього завдання використовуються дизайнерські речі, але іноді вони не дуже функціональні і не завжди зручні. Але вони надають обстановці надзвичайний вид. Авторська річ має бути деяким центром тяжіння, їй варто виділити окреме місце у вітальні, а у свою чергу вона розставить потрібні акценти в приміщенні і надасть йому унікальність.

Дуже важливо правильно розмістити джерела світла в приміщенні. Адже саме світлом можна виділяти різні зони, залучати до них увагу або просто підкреслити певну деталь.

Поступово відходить в минуле мода на об’єднані вітальні з кухнями — зараз більшість дизайнерів визнають, що цей принцип зручний переважно холостякам, які готують мало і досить рідко.

Дизайнери-фахівці запропонують всілякі способи планування, визначать зовнішній вигляд вітальні, який залежить від ваших переваг в стилістиці, а так само допоможуть підібрати меблі, але на первинному етапі ви повинні прийняти рішення, який саме ви хочете бачити свою вітальню. Можливо це буде медіа-простір з домашнім кінотеатром або ж комфортне місце для спілкування сім’ї.

Якщо для вас вітальня — цей передусім комфортабельний простір для спілкування, тоді на перший план виступає максимальна зручність розташування меблів, передусім крісел і дивана, і зручність їх конструкцій.

Якщо центральне місце у вашій вітальні хочете віддати домашньому кінотеатру, то його потрібно правильно розмістити. Наприклад, екран повинен знаходитися так, щоб відблиски з вікна не заважали перегляду, а це визначає місцезнаходження інших меблів.

Як правило, в житті обидва ці варіанти поєднуються, тому, що не в кожній сім’ї є можливості для виділення простору під кінотеатр. Увечері сім’я збирається разом саме біля телевізора(іноді його можуть навіть не дивитися, але його присутність виконує роль «шумового фону» увесь вечір). З цієї причини все частіше останнім часом у вітальні використовують принцип трансформації. Якщо підібрати меблі, що видозмінюються, і правильно спланувати освітлення, то одну і ту ж кімнату можна використати для найрізноманітніших дій.

Треба пам’ятати, що простір  кімнати завжди повинен служити сім’ї для релаксації і відпочинку. Спираючись, на це меблі підбирають комфортну і зручну, яка підходить вашому способу життя і відповідно до потреб. Так,  якщо ви любитель поїсти під час перегляду фільму тоді поруч повинен стояти маленький столик, або ж сам диван повинен мати висувну дошку.