Косметичний ремонт

Косметичний ремонт квартири в кухнях, ванних кімнатах, санвузлах і тому подібне, як правило, припускає залучення кваліфікованих фахівців — сантехніків, електриків, плиточників. Більшість цих робіт можна виконати своїми силами.
Косметичний ремонт квартири — поняття значною мірою умовне, оскільки складність і трудомісткість комплексу робіт, які належить виконати, залежать від конструкції будівлі, первинної якості виконання будівельних і обробних робіт, а також від часу і умов експлуатації будівлі взагалі і конкретного приміщення зокрема.

Простий косметичний ремонт квартири можна охарактеризувати як відновлення колишнього стану жител без проведення робіт по заміні видів обробки. Цей комплекс робіт включає переклеювання шпалер, перефарбовування стель, забарвлення вікон, дверей, плінтусів і наличників, а також шліфовку паркетних підлог і покриття їх лаком. Усі операції, що входять в програму простого косметичного ремонту, за наявності бажання, часу і мінімальних навичок, цілком можуть бути виконані самостійно.