Дизайн

Розробка дизайну квартири
Розробка дизайну квартири досить складний процес, оскільки більшість квартир мають невелику площу і не дуже хороше планування. Здавалося б, чим менше площі приміщення, тим менше роботи для дизайнера, але ця помилка. Якраз навпаки, чим менше квадратних метрів, тим складніше розробка дизайну квартири. Адже для нормального життя, як власникам великих площ, так і маленьких потрібні одні і ті ж функціональні зони, ось тільки в маленьких квартирах їх слід розташувати так, щоб не створити зайве нагромадження і, як наслідок, дискомфорт.


Приміром, візьмемо дизайн кухні в невеликій квартирі. Як правило, в кухні не лише готують, але і приймають їжу, тобто наявність обіднього столу просто потрібна, а помістити такий стіл на шести квадратних метрах, дуже проблематично. Але досвідчений дизайнер завжди знайде вихід з ситуації, що склалася, наприклад, запропонує стіл, що складається.


Розробка дизайну магазину
Більшість підприємців, розпочинаючи новий бізнес з нуля, намагаються прорахувати усі фінансові вигоди і уникнути непередбачених ситуацій вже на першому етапі планування. Звичайно, такий підхід цілком доцільний, але більшість навіть і не здогадується, яку величезну роль  в процвітанні, приміром, магазину або кафе, грає дизайн. Розробка дизайну магазину, виконана правильно, з урахуванням смаку покупців, на яких розрахована торгова точка, здатна самим якнайкраще вплинути на рентабельність.
Передусім, професійна розробка дизайну магазину, обов’язково враховуватиме зручність розподілу демонстраційних вітрин, правильне освітлення і загальну атмосферу торгового залу. Саме доброзичлива і комфортна атмосфера магазину найбільшим чином здатна притягнути покупців, а зручність розподілу товару, доступність огляду, неодмінно, стануть запорукою регулярної відвідуваності торгової точки. Таким чином, розробка дизайну магазину за допомогою досвідчених фахівців, стане вдалим стартом для майбутнього процвітання.