Тепло на горищі за допомогою навісу

Горище особливо вразливе до сонячного світла. Літня жара може зробити романтичну спальню  «сауною», у якій ми чи навряд прагли б залишитися. Що робити з подібною ситуацією? eko-stroyka_17

Спеціальні навіси є одним з видів віконних загороджувачів, як і ставні або жалюзі. Вони встановлені на зовнішній поверхні вікна. Матеріал, з якого вони зроблені, оснащений спеціальною сіткою, яка відбиває сонячні промені, перш ніж вони потраплять у вікно.
Згідно з дослідженням, проведеним Fakro (один із провідних виробників вікон і аксесуарів для мансардного приміщення), подібний тент зовні, є кращою формою захисту від надмірних  сонячних променів, беручи до уваги ефект теплового захисту, ціну й простоту установки.
Звичайно, внутрішні аксесуари (наприклад, жалюзі) не  еталон, у цьому випадку. Вони ідеально підходять, де сонячне світло менш інтенсивно проникає в приміщення. Їх ціль у першу чергу регулювати кількість світла, що надходить у кімнату, але ніякого захисту від тепла ви не одержите.
Сітчастий навіс за структурою, не блокують проникнення світла в кімнату (у відмінності від зовнішніх жалюзей). Вони знижують температуру в приміщенні не викликаючи ефект затемнення.