Ріжимо металочерепицю, профнастил правильно

Покупка металочерепиці для облаштованості будинку, уважається правильним розв’язком при ремонті або будівництві нового даху, враховуючи той факт, що можна значно заощадити на покрівельному матеріалі, а також знизити навантаження на фундамент.
3rezka-metalocherepici
Виробники покрівельних металевих виробів, сьогодні супроводжують свою продукцію гарантійними зобов’язаннями строком від 10-50 років, тут ключовим моментом є покриття металу. Наприклад, профнастил товщиною 0.5 мм при поліестерному покритті прослужить у середньому 10-15 років, якщо  ту ж товщину металу й урахувати що матеріал буде розкритий алюмоцинком, те термін служби збільшитися до 50 років, залежно від технологій виробництва. Метав у таких виробах виступає як прошарок (серцевина), який відповідно своїм фізико-хімічним властивостям піддається корозії, і не важливо, як цей «сендвич» упакований, тільки з’являться умови взаємодії вологи з металом, виріб почне іржавіти.
1rezka-metalocherepici
З вище наведеного, слід розуміти, що різні покриття захищають метал від агресивного середовища, отже, якщо така оболонка буде порушена, відповідно виріб втратить свою стійкість. Більше всього механічні ушкодження (подряпини),  отримані при неакуратному транспортуванні, неправильному складуванню, недотепному обігу, можуть привести до жалюгідних результатів. Але коштувати відзначити, що парою й самі фахівці, при монтажі порушують правила правильного обігу з металевими покрівельними матеріалами. Допустимо при укладі металочерепиці, виникає необхідність у різанні металу під димохід, різні виступи, вентиляційні труби, і отут не замінний інструмент, як болгарка, моментально вирішує виниклу проблему, і тим самим приводь до того, що покупець втрачає гарантію ( тому що в талоні чітко зазначене, що заборонене при різанні металу використовувати відрізні кола), а матеріал втрачає захисні властивості й швидко піддається гниттю.

Різання профнастила й інших покрівельних металевих комплектуючих, слід здійснювати, використовуючи спеціальний інструмент прес-ножиці.