Чому вибирають пасивні будинки

Економія засобів на опалення в пасивному будинку
Висока Ефективність проектів енергозберігаючих будинків

Ефективний енергозберігаючий будинок, заощаджує під час експлуатації  90% витрат на опаленні в порівнянні зі звичайними будовами.  Оплата відбувається тільки за електрику, яка використовується для  освітлення, прання, перегляду телевізора, роботи за комп’ютером … і роботи інших електроприладів у будинку.

У такому будинку, завжди свіже повітря, для вентиляції немає необхідності відкривати вікна. Свіже повітря забезпечує рекуператор, який має вбудовану можливість  фільтрації повітря від пилу й  алергенів. Відсутність протягів через вікна,  виключають витік тепла. Теплоізоляція стін, даху й вікон будинку знижують ризик перегріву в літню пору.  Будинок живе й дихає з вами. Заощаджуйте на витратах кондиціювання повітря в жаркі дні, тому що кондиціонер у пасивному будинку вам не буде потрібний.

Для підтримки комфортної температури в будинку,  досить мінімальної кількості тепла. Не потрібно монтувати підлогове опалення або задіяти обігрівальні радіатори.  Поверхні стін і вікон мають приємну рівномірну температуру завдяки ретельно продуманому конструктиву будинку.

Пасивний будинок — це вимога сьогоднішнього дня й найближчого майбутнього.  Як може бути досягнуту економія енергії в пасивному будинку?

Професійний дизайн і висока якість будівництва
Правильний вибір проекту, що підходить для ваших потреб
Відповідний вибір орієнтації землі й будинку по сторонах світу
Належний вибір вікна, які точно відповідають потребам будівництва
Усунення теплових мостів
Забезпечення Герметичності конструкції
Використання вентиляції з використанням тепла рекуперації повітря
За допомогою сонячної енергії

Дуже важливо, щоб різні компоненти були збалансовані, і працювали при тісній взаємодії один з одним. Основною умовою успіху в будівництві пасивного будинку є якісно складений проект. Після завершення конструкції,  питома витрата теплової енергії на опалення (не повина перевищувати 15 квтч / м2 у рік).