Бренди, які скорили мир

Унікальне оформлення приміщень уважається складним завданням для кожного бренда. Адже тут завдання стає не в простому розташуванні предметів, а в тому, щоб підкреслити індивідуальність своєї компанії.
2lestnici-jobs
Компанія Apple лідер виробництва інноваційної техніки, зарекомендувала себе як надійний партнер між виробником і споживачем. Створена мережа магазинів по реалізації своєї продукції, дивує кожного відвідувача своїм екстравагантним оформленням.  Дану екстравагантність підкреслюють скляні сходи, які були запатентовані творцем компанії Apple Стівом Джобсом. Тепер у кожній країні магазини торговельної марки Яблуко «Apple Store» відрізняються своєю архітектурною внутрішньою перевагою.

3lestnici-jobs

Звичайно, варто сказати, що дані сходи були розроблені не самими Стівом, а цілою командою фахівців з різних країн і різних професій, але як би  там не було, унікальна краса, яка зачаровує покупців, еволюціонує як і сам бренд. Якщо глянути на 10 років тому, то можна побачити: прямі скляні утішні які вже тоді був фантастично й чарівні, сьогодні це щось, тому що сходи розроблені у гвинтовому виконанні  стали легше й гарніше.

Evrohouse - информационно-аналитический обзор о строительстве и ремонте